Hakkımızda

Bizi yakından tanımak ister misiniz?

2017 yılında yolculuğuna başlayan PENA KUMAŞ SAN. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. Her geçen gün bünyesine kattığı AR-GE, iplik, boya, baskı, kumaş terbiyesi teknolojilerini maksimum seviyeye çıkararak tekstil yolculuğuna hızla ve başarılı bir şekilde devam etmektedir.
Pena Kumaş özellikle giyim alanına yönelik sayısız renk ve alternatifte baskılı, düz boyalı, ipliği boyalı, dokuma ve örme kumaşlar üretmekte ve bu kumaşları müşterilerine sunmaktadır.

Alanında uzman tasarım ekibiyle, global trendleri takip ederek her talebe uygun alternatif ürünler hazırlayıp, bu ürünleri profesyonel pazarlama kadrosu ile Türkiye’de ve dünyada tanınmış markalara sorunsuz bir şekilde ulaştırmaktadır.

Vizyonumuz

Yenilikçi ve yeni gelişmelere açık ve bu süreci geliştirici yönetim politikası , müşteri memnuniyeti odaklı , kaliteli en hızlı en uyguna vermek pazarın değişkenlerini istek talepleri doğrultusunda hem yurt içi hemde yurt dışında hizmet vererek öncü bir kurum olmak.

Misyonumuz

Değişen dünyayla beraber yeniliklerin baş döndüren hızında kendini geliştirmeyi, değişen dünya ile global hale gelen rekabet şartlarında pozitif iyileşmeleri kendine şiar edinen ve bunları gerçekleştiriken Doğaya ve insana saygıyı ve onları koruma bilincini oluşturarakdiğer firmalara öncü olmak.